Koskikarojen "kolo" eli kokoontumispaikka sijaitsee lähellä Myllykosken keskustaa, osoitteessa Myllykoskentie 20, 46800 Myllykoski.

Tilinumero: FI94 1073 3000 0374 02




Tarvittaessa ota yhteyttä johtajiimme tai sähköpostilla myllykoskenkoskikarat@hotmail.com

Info

Hallitus ja johtajisto


Emilia Mahlio, lippukunnanjohtaja (emilia.mahlio@partio.fi / 040 7244949)

Elisa Ruoppa, apulaislippukunnanjohtaja (elisa.ruoppa@partio.fi)

Monica Åhman, sihteeri ja jäsenrekisterinhoitaja (monica.åhman@partio.fi

Janni Ruuskanen, ohjelmajohtaja (janni.ruuskanen@partio.fi)

Terhi Korpijaakko, ohjelmajohtaja (terhi.korpijaakko@partio.fi)

Anni Seppä (anni.seppä@partio.fi)

Elli Elomaa (elli.elomaa@partio.fi)

Heidi Juhola


Sanna Laukkanen (sanna.laukkanen@partio.fi)

Jenna Söyring-Holmén (jenna.soyring-holmen@partio.fi)

Taina Kemppainen, pestijohtaja ja turva-aikuinen (taina.kemppainen@partio.fi)

Vilma Tykkä

Suvi Laari

Jouni Kemppainen

Taru Ritari

Markus Tuohimäki